" /> 2017 Erkek İlkbahar / Yaz Modası   | Bayan Cilt Bakımı
 

2017 ERKEK İLKBAHAR / YAZ MODASI

8 Mayıs 2017
535 kez görüntülendi

2017 ERKEK İLKBAHAR / YAZ MODASI

Bayan modasına ne kadar önem veriliyorsa, erkek modasına da o kadar önem veriliyor. Malum moda haftaları bittiğine göre 2017  İlkbahar / Yaz Erkek trendleri nelerdir, bu sene erkekleri ne gibi değişiklikler bekliyor hep birlikte inceleyelim.

CÜRETKAR OMUZLAR
Erkek modasının en dikkat çekeni ve bakan gözleri hayrete düşüren geniş omuzlu takımlar olmuştur. Balenciaga defilesinde sıklıkla gördüğümüz bu geniş omuzlu takımlar adını birinci sıraya yazdırdı. Özellikle geniş omuzlu erkeklerin severek kullanacağı takımlar bu sene çok tutulacak!

DESENLİ TAYFA
Bayanlardan esinlenerek erkek modasına geçen ve kendini gün yüzünde tutmayı başaran bir moda daha!
Bu dönem tropikal çiçekler, renkli, açık renk gömlekleri sıklıkla göreceğiz. Pantolonun üstüne ve ya board şortlarınızın üstüne desenli gömleklerinizi giyerek siz de tarz olabilirsiniz.

BAVUL ÇANTALAR 
Bir çok ünlü markanın erkek defilesinde gördüğümüz büyük bavul çantalar bu dönemin en popüler trendleri arasındadır. Ve o ki ne yapıp ne edip hemen büyük çantalardan edinin!

SALAŞ PANTOLONLAR
Uzun zamandan beri bayan modasının trend’i olan dar kesim salaş pantolonlar erkek modasınada sıçradı. Desenli, iç açıcı, sportif, rahat moda akımına siz de takılın.

ASKERİ TARZ
Sıklıkla gördüğümüz kamuflajlı t-shirt’ler ve kot çeketler oldukça ilgi görüyor. Paris moda haftasının en beğeneni seçilen bu moda, ilkbahar / yaz için bomba gibi geliyor.

LEOPAR BASKI
Dolce&Gabbana, Alexander McQueen’nin tasarladığı leopar baskıların sadece bayanlar için mi olduğunu düşünüyorsunuz. Tabi kii hayır bayanlarda leopar baskılar ne kadar ünlü olup tutulduğu gibi erkekler içinde o kadar ünlü olmuş ve tutulmuştur.

Artık Siz de 2017 İlkbahar / Yaz trendlerine uyarak gözde haline gelip dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

2017 ERKEK İLKBAHAR / YAZ MODASI Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme