" /> 2017 İlkbahar / Yaz Göz Makyaj Trendleri Nelerdir? | Bayan Cilt Bakımı
 

2017 İLKBAHAR / YAZ GÖZ MAKYAJ TRENDLERİ

9 Mayıs 2017
393 kez görüntülendi

2017 İLKBAHAR / YAZ GÖZ MAKYAJ TRENDLERİ

 

2017 İlkbahar / Yaz ayına büyülü gözlerle girmeye hazır mısınız? cevabınız evet ise bu sene trend olan göz makyajı nelermiş hep birlikte inceleyelim.


1 – Parıltılı Bakışlar
Aydınlatıcılar dışında bu parlak ışıltıyı yakalamak için yapmanız gereken tek şey göz farının üstüne lip grossunu uygulamak. Işıl ışıl göz kapaklarınızla görenleri hayran bırakacaksınız.

2 – 80’li Yıllara Dönüş
80’li yıllarda mavi göz makyaj trendleri 2017 İlkbahar / Yaz ayında da yeniden hayatımıza girmeye yer hazırlıyor.
Mavi buğulu göz kapaklarınızla yaz’a bomba gibi girin.

3 – Metalik Göz Kapakları
Metalik göz kapakları bu senede bitmiyor üstüne üstelik renkli metalik renklerle İlkbahar / Yaz’a girmek oldukca mütevazı olacaktır. Hafif bir dokunuş ve ya metalik eyeliner sürmek yeterli olacaktır.

4 – Işıltılar
Sosyal medya da tutulan ışıltılı gözler 2017 İlkbahar / Yaz ayın’da da tutuluyor. Göz altlarınıza küçük noktalar halinde renkli ışıltılar yapmanız yeterli olacaktır.


5 – Kızıl Tonlarının Vazgeçilmezi
Kahverengi gözlerinize, kiremet rengi ve kızıl tonlarda far uygularsanız gözleriniz daha büyülü olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır göz pınarlarınızı aydınlatmak bunun içinde göz içine sürülen ten rengi ve ya beyaz kalem sürünüz.

6 – Göz Kalemlerine Merhaba
Gözlerinizin üst ve alt diplerine sürdüğünüz siyah göz kalemlerine bu sene de merhaba diyoruz! Gözlerinize güzel bir derinlik katabilirsiniz ancak alt göz diplerinize sürdüğünüzde çok çabuk akabiliyor bunun yerine maskara’yı tercih edebilirsiniz.

2017 İLKBAHAR / YAZ GÖZ MAKYAJ TRENDLERİ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme