" /> 2017 Makyaj Trendleri | Bayan Cilt Bakımı
 

2017 YAZ AYI MAKYAJ TRENDİ

2017 YAZ AYI MAKYAJ TRENDİ

 

2017 İlkbahar / Yaz Ayı‘nın en gözdesi olan saç trenlerinden bahsetmiştik. Şimdi ise moda olan makyaj trendlerindeyiz. Trend saçınızla, trend makyajınızda parmak ile gösterilmeye hazır olun.

ALLIĞIN EFSANESİ
Bir makyajı en güzel gösterenlerden bir tanesi allıktır. Allığı doğru yere ve nazikçe uyguladığınızda yüzünüze ayrı bir hava katar. Ama allığı sadece yanaklarda değil far olarak da kullanabilirsiniz, göz kapaklarınız daha yoğun görünecektir. Şeftali ton, açık pembeli tonlar bu senenin trendleri arasındadır.

 

SİMLİ EĞLENCE
Bu sene simli gözleriniz iç dünyanızı yansıtmak amacıyla geliyor. Göz pınarlarınıza sürdüğünüz simli pigmentler bakanların içini yakacaktır. Ayrıca Rihanna ve Beyonce bile denedi. Sizinde halen bir pigmentiniz yok mu? Koşun hemen almaya!

YOK GİBİ GÖRÜNEN FONDÖTEN
Makyajızın en önemli bir parçası olan fondoten yok gibi görünmesini istiyor musunuz? O zaman az birşey şekilde alıp sadece yanaklarınıza sürünüz transparan pudra ile sabitlemeyi unutmayınız.

ÇEKİCİ DUDAKLAR
Eee malum bütün herşeyi denediniz sırada dudaklarınız, öncelikle dudaklarınızın güzel görünmesini istiyorsanız Dudak Peeling yazımızdan koyunup evde kolayca deneyebilirsiniz. Ruj yerine parlatıcıları tercih ederek büyüleyebilirsiniz.

DAĞINIK MAKYAJ
İlkbahar / Yaz ayına damga vuran dağınık makyaj, özenerek değilde baştan sağma yapar gibi ağlamalı makyaj yaparsanız siz de bu akıma katılmış olacaksınız. Uzun kuyruklu eyelinerleri tercih etmek yerine sadece göz kapağı diplerini siyah kalem ile belirginleştirebilirsiniz.
Bu sene kusursuz makyajlar değil tam tersi kusurlu makyajlar trend halindedir

 

2017 YAZ AYI MAKYAJ TRENDİ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme