" /> Tırnak Bakım Nasıl Yapılır? | Bayan Cilt Bakımı
 

DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR

23 Nisan 2017
358 kez görüntülendi

DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR

DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR

Cilt bakımı ne kadar önemli ise tırnak bakımda bi o kadar önemlidir. Kişinin kendine değer verdiğini tırnaklarından anlayabilirsiniz çünkü insanı ele veren tırnaklarıdır, kişiler sizin elinize baktığında hayran kalmasını istemez misiniz? Tabi ki istersiniz. O yüzden güzellik merkezlerine yığınca paralar yatırılıyor bakımı için bunun size önereceğimiz adımlarla pratik bir şekilde el bakımını yahut bunlara uyarak ayak bakımınızı bile yapabilirsiniz, dilerseniz uzatabilirsiniz.

– Öncelikle tırnaklarınız çabuk kırılıyorsa doktora başvurun çünkü tırnaklar E Vitamini eksikliğinde çabuk kırılır, kötü görüntü oluşturur, E Vitamini tırnakların ihtiyacı olan önemli bir vitamindir.

– Törpüleme; Tırnaklarınızın sağlıklı, güzel, düzgün uzaması için törpü şarttır. Uygun gördüğünüz zaman törpü işlemini yapabilirsiniz, törpü aleti olarakta kozmetik marketlerden temin edebilirsiniz.

– Tırnakları koparmak, yemek, ısırmak; Bu gibi alışkanlıklarınız varsa piyasada bunları önleyen acı ürünleri kullanabilirsiniz, bir süre sonra yapmayacaksınızdır.

– Tırnakların hava almasını sağlamak; Sürekli bir şekilde oje sürüyorsanız bunları bi süre ara veriniz, oje tırnakların hava almasını engeller ve bir süre sonra yıpratır.

– Tırnak uzatmak için bol su ile temas ederseniz, tırnaklarınız bi o kadar hızlı uzayacaktır.

– Tırnak uzatmak için kozmetik marketlerde satılan el bakım kremlerini kullanarak hem elinizin güzelleşmesinde hem de tırnakların uzamasına zemin hazırlarsınız.

– Sirkede tırnakların uzamasına ve sağlıklı olması adına önemli bir yere sahiptir.

2017 Yaz ayına sağlıklı güzel tırnaklar ile girmeniz sizin için artı olacaktır.

DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme