" /> Göz Altı Morlukları İçin Maske Nasıl Yapılır ? | Bayan Cilt Bakımı
 

GÖZ ALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER

5 Mayıs 2017
535 kez görüntülendi

GÖZ ALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER

Cildin en ince yeri olan göz altları oldukça hassas yapıdadır. Bu yüzden şişlik, morluklar oldukça belli olacaktır. Göz altına uygulayacağınız cilt bakımları sayesinde bu şişlik ve morluklardan kurtulabilirsiniz. Göz altı morluklarının bir çok sebebi vardır başlı başına bunlar uykusuzluk, sağlıksız ürünler ve geçmişten gelen genetik olabilir. Ayrıca demir eksikliği olan kişilerde de göz altı morlukları görülebilir, tavsiyelerimizi okuyabilirsiniz.

 


Soğuk Kompleks Uygulaması 
Soğuk kompleks uygulamak göz altınıza çok iyi gelecektir ve morluklarınızdan bu şekilde kurtulabilirsiniz. Buz parçasını 10 dakika boyunca göz altlarınıza ve göz kapaklarınıza koyduğunuzda rahatladığınızı göreceksiniz, gün boyunca sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.
Salatalık Uygulaması 🥒
Salatalık uygulayarak göz altı torbalarınızdan kurtulabilirsiniz. Salatalık içinde  K vitamini, cucurbitacins, isoscoparin, viteksin ve orientin gibi maddeler yer aldığı için cilt için önemli bir yere sahiptir.
Salatalığı bütün halinde buzdolabına koyunuz 15 dakika  bekletikten sonra 10 tane dilimleyiniz, uzanınız 10 dakika arayla değiştirip koyunuz.

Göz Altı Koyuluklarına Süzme Yoğurt Maskesi

Yoğurt, hem cildi gençleştirdiği ve bakımını yaptığı gibi göz altı morluklarınada iyi geldiği açıklanmıştır.
1 kaşık süzme yoğurt’un içine çay kaşığı zerdeçal koyarak karıştırınız ve yüzünüze sürünüz 15 dakika beklettikten sonra soğuk su ile yıkayınız.
Yukarıdaki tavsiyelerimizi okuyarak göz altı torbalarından ve göz altı morluklarından doğal yol ile deneyerek kurtulabilirsiniz.

GÖZ ALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme