" /> Gözenek Sıkılaştırıcı Maskeler nelerdir ? | Bayan Cilt Bakımı
 

GÖZENEK SIKIŞTIRICI MASKELER NELERDİR

18 Mayıs 2017
597 kez görüntülendi

GÖZENEK SIKIŞTIRICI MASKELER NELERDİR

Belirgin ve geniş gözeneklere sahip olan bayanlar ne kadar ürün kullanmayı denese bile bir türlü sıkılaşmamış gözenekler ile karşı karşıya kalmıştır, belki çoğu kişi tonlarca para yatırmıştır veya bazı markaların sıkılaştırıcı etkisi olan maskeleri denemişlerdir ama sonuç olarak hep hüsrana uğramışlardır. Bizde bayanların bu sorunlarını dinledik dertlerine çare bulmaya geldik hep birlikte bu maske tarifleri nelermiş görelim.
MASKELERİMİZ
– 3 yemek kaşığı şeker 2 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırıp ve ardından 3-4 damla limon suyu ekleyiniz. Bu
Karışımı yüzünüze isterseniz boynunuza sürüp 20-30 dakika bekleyiniz ve soğuk su ile ovalarak yıkayınız. Bu maskeyi 1 hafta deneyiniz.
– 5 yemek kaşığı süt’ün içine 2 çay kaşığı limın ve yulaf’ı koyup karıştırınız macun kıvamına gelinceye kadar, 15 dakika yüzünüzde kuruyana kadar bekletiniz ve ardından soğuk su ile yıkayınız. Bu maskeyi 1 hafta deneyiniz.
– 1 adet salatalığın suyunu çıkartınız ardından üzerine 4-5 damla gül suyu damlatınız. Elde ettiğiniz karışımı yüzüne sürünüz ve 20 dakika bekletiniz ardından soğuk su ile yıkayınız. Salatalığın mucizesini zaten duymuşsunuzdur o yüzden yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizde yer alan gözeneklerin küçüldüğünü ve maskeyi kullandıkça gittiğini farkedeceksinizdir.
– Bu maskemiz karma ciltler içindir; 1 yumurta akı ve 3 çay kaşığı limon suyunu karıştınız ve yüzünüze sürünüz. Bu maskeyi sadece 5 dakika cildinizde bekletiniz ve soğuk su ile yıkayınız. Oldukça önemli bir tedavi yöntemidir.

GÖZENEK SIKIŞTIRICI MASKELER NELERDİR Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
  • Doğan yollarla tedavi paylaşımı yapmanız gerçekten çok güzel. İlaç tedavisi kullanmak istemeyenler için bu karışımlar kaçmaz.


Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme