" /> Güzel Makyaj Yapmanın Sırları? | Bayan Cilt Bakımı
 

Güzel Makyaj Yapmanın Sırları!

31 Mart 2017
1.140 kez görüntülendi

Güzel Makyaj Yapmanın Sırları!

Nasıl güzel makyaj yapılır, makyajınızın kusursuz olmasını ve cildi neredeyse yormayacak makyaj tavsiyesi almak için doğru yerdesiniz!

 

Öncelikle her zaman söylediğim gibi cildinizin temiz olması ve makyajdan 10 dakika cildinizi nemlendirmek çok önemlidir. Güzel nemlenmiş bir cildinizin karşına hiç bir makyaj eşyası karşı koyamayacaktır! 🙂

Güzel makyaj yapmanın sırrları!

 

Herkes genelde makyaj yaparken yüzünden başlar sonra göze geçer ama en doğru gözden başlamaktır.

Gözümüze far sürmeden önce base kullanmak önemlidir(makyaj marketlerindenden temin edebilirsiniz)

Ardından fondoteni’ni göz kapağınıza parmak uçlarınızla çok fazla olmayacak şekilde sürünüz yediriniz ve onu pudrayla sabitleyiniz. (Gözümüz önemli olduğu gibi göz kapağımızda önemlidir o yüzden her yerde satılan farları almayınız göz sağlığınızı bozabilir bunun için bilindik mağazalardan temin edebilirsiniz) Göz kapağının canlı ve güzel durmasını istediğimiz için ten rengi farı alıp tüm kapağımıza yayıyoruz ve ardından yapmak tonlardan bir tanesini katlanma bölgesine dıştan içe doğru sürüyorsunuz koyulaştırmak isterseniz kullandığınız tonun bir tık koyusunu dış kısmına sürüyoruz, istiyorsak eyelinerde çekebiliriz ardından rimelle bakışlarımızı kedi bakışları yapabiliriz

 

Gözün biraz daha ön planda olmasını istiyorsak gözlerimizin alt kısmına beyaz ve ya ten rengi kalem her zaman doğru bir tercihtir

 

Fondöten uygulaması! (yüzüne ait fondöteni elbette siz daha iyi bilirsiniz ve alacağınız yerde ki çalışanlar size yardımcı olacaktır) makyaj süngerlerine bir miktar damlatıp ve yüzün her yerine(göz altılar hariç) noktalar halinde sürmek her zaman doğru olacaktır.

 

Fondotenimizi sürdükten sonra göz altı kapatıcı kullanmak şart!

 

Güzel bir pudra yaptığımız herşeyi sabitliyoruz ve rujumuzu sürmeyi unutmuyoruz dudağımızın büyümesini istiyorsak dudak kalemlerinden yardım alabilirsini,bu yılın trend’i olan nude renklerini kullanıp dudağınıza hayran bırakabilirsiniz!

 

Güzel Makyaj Yapmanın Sırları! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
 • kastra home

  Merhabalar, yazınız anlamlı ve sade olmuş bunun için ayrıca teşekkür ederim. Bazı siteleri gezdiğimde sürekli reklam var ve rahatsız ediyor ancak siteniz çok iyi başarılar dilerim..

  https://www.kastra.com.tr/

 • Gökhan Filiz Duman

  Merhabalar, yazı çok net ve anlaşılır şekilde yazılmış. Günümüzde internet siteleri gerçekten internet çöplüğüne dönmüşken bu kadar sade ve net bir şekilde açıklanmış yazı okumak zevkliydi.

  Teşekkürler, bu güzel bilgiler için.

  https://blogojik.com

 • Gökhan Filiz Duman

  Merhabalar, yazınız anlamlı ve sade olmuş bunun için ayrıca teşekkür ederim. Bazı siteleri gezdiğimde sürekli reklam var ve rahatsız ediyor ancak siteniz çok iyi başarılar dilerim..

  R10 – Asclepius.

 • Fondöten kullanmayı sevmiyorum. Sadece kırk yılın başı özel gecelerde kullanıyorum. Onun haricindeki taktikleri için teşekkürler. deneyeceğim. Faydalı bilgiler.

 • Böylesine güzel bir bilginin doğru olmasına inanmak için gittim denedim özellikle fondotenden sonra göz altı kapatıcı teşekkürler magazinci gibisiniz.


Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme