" /> Saç Bakım Önerileri ! Elma Sirekesinin Saça Faydası Nedir ? | Bayan Cilt Bakımı
 

SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ!

13 Nisan 2017
511 kez görüntülendi

SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ!

Malum kış aylarından çıkıp yaz aylarına giriyoruz bu yüzden bir hayli saçlarımızla ilgilenmemiz gerekiyor, hiç kimse saçlarının cansız bakımsız matlaşmış istemez bu yüzden cilt bakımınız ne kadar önemli ise saç bakımınızda çok önemlidir.
Saçlarınızın çabuk yağlanmasının sebebi saçlarınızda sık sık oynamanızdır. Saçlarınızın kırılıp dökülmesinin ise sebebi saçlarınız kuruyken taramanızdır.

 

Uzmanlar saçınız nemli iken taranması lazım gerektiğini söylüyor.
Ayrıca saçlarınız iyice durulanmasında fayda vardır, şampuan saç ‘ta kalır iyi durulanmazsa matlaşır kötü durmasına sebep olur.
Bu yüzden saçlarınız için doğru ve emin yerdesiniz o halde yazımıza devam edelim beklemede kalınız!

ELMA SİRKESİ İLE SAÇ BAKIMI

Elma sirkesinin hem saçınıza hem de vücudunuza ne kadar iyi geldiğinizi kullandıktan sonra fark edeceksinizdir, yapmanız gereken sadece bir su bardağı elma sirkesini duştan çıkmadan önce baştan aşağı dökmek olacaktır, vücudunuzun negatif yüklerden arındığını saçınızın parladığını ve kemiğinizin bir süreden sonra gittiğini fark edeceksinizdir.
Muhtemelen herkesin aklında şu soru vardır saçımda koku kalır mı, az da olsa kalacaktır kokusu tabi kii de ama saçlarınız kuruduktan sonra kokusu kaybolacaktır.Elma sirkesini kullandığınız zaman öncesini ve sonrası görmenize yardımcı fotoğrafta alt taraftadır.

 


SAÇI GÜRLEŞTİREN SAÇ BAKIMI
Öncelikle tabi ki 2-3 adet yumurta ve 1 bardak su veya süt, malzemelerimizi iyice karıştıyorsunuz ardından saçlarınızın dibinden başlayarak (saçlarınızın nemli olması etkinin daha olmasını sağlar) uçlarına doğru iyice sürüyoruz istersek saç uçlarımıza mayonez de sürebilirsiniz tercih meselesidir. 1-2 saat saçımızda kaldıktan sonra yıkıyoruz, iyice ve derinlemesine yıkamak önemli saç ‘ta yumurta kokusunun kalmasını istemezsiniz. Bu maskeyi 2-3 defa yapabilirsiniz en kısa sürede etkisini göreceksinizdir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
  • Merhabalar Kesinlikle Çok hususi bir konu önerilerinizden dolayı teşekkür ederiz

  • MMOMAX Kurumsal

    Çok faydalı bilgiler yer alıyor. Bir bayan için saç bakımı gerçekten önemli.


Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme