" /> Sağlıklı Bir Beslanme İçin Red Köpek Maması! | Bayan Cilt Bakımı
 

Sağlıklı Bir Beslanme İçin Red Köpek Maması!

30 Haziran 2017
249 kez görüntülendi

Sağlıklı Bir Beslanme  İçin Red Köpek Maması!

Sağlıklı Bir Beslanme İçin Orijen Regional Red Köpek Maması
Bütün veteriner hekimler minik dostlarınızın beslenmesi için kuru mama tavsiye ederler. Bu hem sevimli dostlarınızın sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmesi için hem de ekonomik ve pratik anlamda siz hayvan severleri uğraştırmayacak bir beslenme şeklidir. Peki ama piyasada bir çok kuru köpek maması var hangisini tercih etmeliyiz diyorsanız, Orijen Regional Red Köpek Mamasıalarak köpeklerinize sağlıklı bir şekilde besleyebilirsiniz. Köpeklerin iyi bir şekilde beslenmesi için protein oranı yüksek olan mamalar tercih edilmelidir. Orijen Regional Red köpeklerin doğal hayatta sahip oldukları beslenme alışkanlıkları referans alınarak %75 et ürünleri içeren bir mamadır. Orijen Regional Red yüksek oranda protein, düşük oranda karbonhidrat içeren bir mamadır.
Köpek Maması Çeşitleri Seçimi
Köpeğinizin sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar yaşamasında önemi büyüktür. Sevimli dostlarınızın yaşına ve sağlık durumuna ve ırkına göre birçok köpek maması çeşitleri mevcuttur. Bu mamalar; yavru köpek maması, yetişkin köpek maması, yaşlı köpek maması, light köpek maması, özel ırk köpek maması olarak çeşitli kategorilerde üretilir. Bazı dönemlerde köpekler sürekli aynı mamayı yediği zaman sıkılabilir. Köpeklerinize farklı lezzetler tattırmak için köpek konserve mamaları ve köpekler için kemikleri de deneyebilirsiniz. Ayrıca minik arkadaşlarınızın eğitimine katkı sağlamak için köpek ödül mamaları da oldukça faydalıdır. Bazı hastalıkları olan köpekler için glisemik oranları düşük olan light mamalar sağlıklı bir yaşamın devamı için önemlidir.
Büyük Yardımcımız Köpek Tasmaları
Köpek tasmaları seçerken çok dikkatli davranmak gerekir. Köpeğinizin beden yapısına ve aktivitelerine uygun olmayan tasma takmak fiziksel veya psikoljik hastalıklara davetiye çıkarabilir. Tasmanın köpeğinize zarar vermeyecek materyalden üretilmiş olması dikkat edilmesi gereken bir husustur. Köpeğin yaşama ortamı, sağlığı, baş ve boyun ölçüleri arasındaki farka göre uygun model seçimi yapılmalıdır. İhtiyacınıza göre uzatma kayışları, otomatik kayışlar, gezdirme kayışları, emniyet kemeri tasmaları, künyeler, boyun tasmaları, göğüs tasmaları ve eğitim tasmaları gibi birçok çeşit temin edilebilir. Köpeklerin insanlarla yaşamasını kolaylaştırmada tasmanın rolü büyüktür. Tasmalar hem eğitim sürecini hızlandırır hem de köpeğin kontrolünün daha kolay sağlanmasına yardımcı olur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj , Kısa Saç Modelleri ,Borsa Öğrenme